Академія правозахисниць "ЮрФем"

“Академія правозахисниць “ЮрФем”

 – перша в Україні повноцінна навчальна гендерно-правова програми для юристок та адвокаток!

КОЛИ

вересень 2022
– квітень 2023

ДЕ

м. Львів, Україна

ДЛЯ КОГО

Для юристок та адвокаток, що вже працюють або лише планують працювати у напрямку захисту від дискримінації та гендерно зумовленого насильства, зокрема вести стратегічні справи.

1

зареєструватись до 01.09.2022 р.

2

пройти попередній відбір, оскільки кількість учасниць обмежена

3

про результати відбору вас повідомлять електронною поштою до 05.09.2022 р.

4

участь в Академії безплатна* (навчання, проживання та харчування покриваються організаторками);

*Організаторками не покриваються транспортні витрати.

5

обовʼязкова участь у всіх 7-ми модулях.

Як взяти участь?

І МОДУЛЬ

«Емоційний ресурс правозахисниць»

Наталка Шпот – організаційна консультантка, сертифікована коуч та гештальт-консультантка, бізнес-тренерка, викладачка управлінських та магістерських програм LvBS, академічна лідерка «HRM у бізнесі».  Розробляє та проводить авторські тренінгові програми для менеджерів/ок, здійснює консультаційні проекти.

ІІ МОДУЛЬ

«Гендерна дискримінація: поняття, протидія, прояви в умовах війни»

Оксана Гузь – правозахисниця, старша партнерка АО “Прове”, адвокатка  «ЮрФем: підтримки»

Ірина Федорович – директорка ГО Центр «Соціальна дія», співголова координаційної ради Коаліції з протидії дискримінації в Україні

ІІІ МОДУЛЬ

«Гендерно зумовлене насильство, як найганебніше порушення прав людини і воєнний злочин»

Артерм Крикун-Труш – адвокат “ЮрФем: підтримки”,експерт у сфері воєнних злочинів та міжнародного гуманітарного права, зокрема закінчив курс міжнародного кримінального права у Нюрнберзі. Менеджер у практиці White-Collar Crime АО «PwC Legal» в Україні. Має понад 11 років досвіду у розслідуваннях, кримінальному праві та захисті бізнесу.

Галина Федькович – адвокатка, головна юристка Центру “Жіночі Перспективи” та співзасновниця Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”.

ІV МОДУЛЬ

«Гендерно чутлива комунікація юристки із клієнт(к)ами»

Ірина Глущенкова – експертка JustGroup, керівниця напрямку по роботі з спільнотою та розвитку людського капіталу, сертифікована бізнес-тренерка та фасилітаторка, тренерка ToT програм. Має 18-річний досвід роботи в сфері бізнес-освіти та 10-річний досвід управлінської діяльності

V МОДУЛЬ

«Право на приватність як гарантія захисту прав жінок»

Анна Лиско – керуюча партнерка АО “ЛІ Партнерс”, адвокатка, медіаторка, почесна членкиня Національної асоціації медіаторів України, заступниця голови ради комітету медіації Асоціації правників України, випускниця програми “Адвокат майбутнього”

Світлана Ільницька – партнерка АО “ЛІ партнерс”, медіаторка, членкиня правління Львівського центру медіації, членкиня Асоціації правників України, випускниця програми “Адвокат майбутнього”

Галина Федькович – адвокатка, головна юристка Центру “Жіночі Перспективи” та співзасновниця Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”

Марта Чумало – співзасновниця Центру “Жіночі Перспективи”, правозахисниця, феміністка та психологиня, яка має досвід надання допомоги потерпілим від ГЗН, понад 25 років працює над гендерною рівністю та правами жінок

Наталія Радіонова – адвокатка, членкиня “ЮрФем”, медіаторка, тренерка з впровадження міжнародних стандартів захисту та представництва прав дітей, які перебувають у конфлікті та у контакті з законом, юрисконсультка КП «Криворізький центр профілактики та боротьби зі СНІДом» ДОР»

VІ МОДУЛЬ

«Звернення до міжнародних інститутів захисту прав людини»

Женовева Тішева – Запрошена болгарська експертка, одна із ініціаторок та авторок болгарського закону про захист від домашнього насильства, а також членкиня Комітету CEDAW.

Єва Сушко – Юристка у Регламентному комітеті Парламентської Асамблеї Ради Європи, юристка в Європейському суді з прав людини (2012-2017); юристка у Департаменті виконання рішень Європейського суду з прав людини (2011-2012); залучається до експертної роботи в проектах Ради Європи та співпрацює як лекторка з різними національними та міжнародними правозахисними організаціями; викладає курс «Практичні аспекти застосування Європейської конвенції з прав людини» для слухачів Українського Вільного Університету; отримала ступінь магістра права у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Університеті Страсбурга.

Наталія Сорока – адвокатка, директорка Західноукраїнського бюро Укрінюрколегії, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри європейського права ЛНУ імені Івана Франка. Асоційована членкиня Українсько-американської асоціації юристів (Ukrainian American Bar Association UABA), Палати спадкових генеалогістів Франції (Chambre des Généalogistes Successoraux de France).

VІI МОДУЛЬ

«Комунікація юристок з медіа»

Лариса Денисенко – правозахисниця, адвокатка, письменниця, медійниця, співзасновниця та членкиня правління ЮрФем. Випускниця юридичного факультету Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка (1995). Членкиня Правління Громадського радіо. Феміністка. Посланниця толерантності ПРООН в Україні з 2017 року.

Тетяна Трощинська – головна редакторка та заступниця голови Правління “Громадського радіо”, ведуча. Докторка наук з державного управління, запрошена лекторка Києво-Могилянської Школи врядування імені А. Мелешевича. Тренерка з медіаграмотності, гендерно-чутливої журналістики та кризової комунікації.

Нашим партнером є Болгарський фонд гендерних досліджень (Bulgarian Gender Research Foundation), який з 2004 року успішно реалізовує «The Women`s Human Rights Training Institute». Інститут є унікальною навчально програмою з підвищення кваліфікації юристів/ок із Центральної та Східної Європи та нових незалежних держав щодо захисту прав жінок. 

*Проєкт реалізується ГО «Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» в партнерстві з Болгарським фондом гендерних досліджень (BGRF) за фінансової підтримки Європейського Союзу.