JurFem Osvita

Вебінари на воєнну тематику

Відтворити відео

Безкоштовно

Наталія Фещик - адвокатка "ЮрФем: підтримки". Членкиня ЮрФем, адвокатка з понад 15-річним досвідом роботи. З 2014 року – з початком війни на Сході України – здебільшого займається веденням кримінальних справ, що стосуються військовослужбовців/иць та ветеранів/ок.
Артем Крикун-Труш - адвокат «ЮрФем: підтримки», експерт у сфері воєнних злочинів та міжнародного гуманітарного права, адвокат, менеджер White-Collar Crimes «PwC Legal» в Україні.
Попередній
Далі

Вже зараз у лавах Збройних сил України 37 тисяч відважних героїнь боронять країну від російських окупантів. Наказом від 11 жовтня 2021 року Міноборони оновило перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки повинні стати на військовий облік військовозобов’язаних. У червні Міноборони оприлюднило новий наказ, яким цей перелік був оновлений. Це викликало десятки питань і ще стільки непорозумінь та дискусій в інфопросторі. А наближення дати 1 жовтня 2022 року, коли взяття жінок на облік повинне бути забезпечене, ситуацію лише загострило. Аби додати вам сміливості, компетенції та зрозумілості в питанні військової служби жінок, пропонуємо переглянути вебінар від Центру «ЮрФем: освіта».

  • Умови військової служби для жінок: мирний час та під час мобілізації. Відмінності умов військової служби для жінок та чоловіків;

 

  • Військовий облік жінок: процедура, що передбачає, умови;

 

  • Законодавче регулювання особливостей служби жінок.