"Мистецтво медіації: бізнес, органи влади, трудові відносини"
24 березня, 2022 – Призупинено
17
годин
3
експертні модулі
7
інтерактивних занять, симуляції кейсів
годин
експертні модулі
інтерактивних занять, симуляції кейсів
3000 грн
Доступ з особистого кабінету
Електронний сертифікат
Медіація, як зумерка сфери врегулювання конфліктів, це доволі новий для України процес. Лише у листопаді 2021 року Закон України “Про медіацію” набрав чинності. Він визначив принципи та процедуру проведення медіації, а також статус посередника – медіатора. Незалежно від того, чи йдеться про громаду, органи влади, бізнес чи сферу трудових відносин – ми хочемо сприяти кваліфікованому вирішенню спорів. Ми бажаємо, аби Ви чи Ваші клієнти/клієнтки якнайчастіше досягали комфортного консенсусу в результаті відкритого діалогу. Медіація -це сучасно, ефективно і стильно. Медіація is the new black.
Навчання тимчасово відкладене через повномасштабне вторгнення росії на територію України.
Для практикуючих медіаторів/ок, що прагнуть поглибити свої компетенції у роботі з бізнесом, у трудових відносинах та з органами влади;
Для клієнтоорієнтованих юристів/юристок, які прагнуть розширити підходи своєї роботи та вдосконалити свої медіативні компетенції;
Для студентів та студенток старших курсів юридичних факультетів, які прагнуть стати медіатор(к)ами та шукають перші кроки для цього і бажають спробувати себе в інтерактивних симуляціях;
Для прихильників/ць творчості “The Walt Disney Company”, яким завдяки медіації та двом келихам вина протягом 7 років вдалося викупити Lucasfilm (Star Wars), Marvel, Pixar i 21st Century Fox.
Для користувачів та користувачок продукції компанії Apple, якій медіація принесла 290 мільйонів доларів у спорі з Samsung;
Для користувачів та користувачок продукції компанії Samsung, якій медіація зберегла 710 мільйонів доларів у цьому ж спорі з Apple);
Для всіх, хто зацікавлені вирішувати спори ефективно та швидко, зберігши дипломатичні стосунки клієнта/ки з опонентом, в тому числі навіть з органами влади;
Підсилення своєї емоційної компетентності та розуміння її ролі у врегулюванні конфліктів;
Вміння застосовувати різні підходи до проведення переговорів;
Інформацію про види, процедуру та стадії медіації, володіння процесом перемовин у роботі з бізнесом, органами влади, у трудових та соціальних відносинах;
Навички та інструменти ефективної комунікації для досягнення запиту клієнта залежно від сфери;
Міжнародний досвід успішної медіації та світові моделі переговорів;
Відпрацювання технік врегулювання спорів у кожній з тематичних сфер за допомогою симуляцій реальних кейсів.
Ірина Федорич || Анна Зубкевич
Заняття побудоване на основі симуляції кейсу, через нього учасники/ці дізнаються про:
Заняття побудоване на основі переговорної гри.
Ви дізнаєтесь:
“Узгодження позицій та інтересів клієнтів таким чином щоб отримати два задоволених клієнта замість одного”
Вікторія Поліщук
Анна Лиско || Світлана Ільницька
медіаторка, адвокатка, директорка ЛЦМ, керуюча партнерка АО “ЛІ Партнерс”, почесна членкиня Національної асоціації медіаторів України, членкиня ради Комітету медіації Асоціації правників України, сертифікована Національною асоціацією адвокатів України тренерка із медіації в адміністративному процесі у заходах підвищення кваліфікації адвокатів.
юристка-аналітикиня Аналітичного центру ЮрФем
Не можна говорити про права людини, уникаючи прав жінок. Так само як не можна ставити знак “=“ між жінками та чоловіками. Так ми зберігаємо шкідливі упередження, які передаються з покоління в покоління (і нарощуємо нові). Світ постійно змінюється, тому нам слід зважати на потреби і запити усіх. А щоб робити це ефективно, потрібно постійно вчитися.
Так! Це була Академія Правозахисниць, лекція про ЄСПЛ від пані Єви Сушко. Лекторка дуже чітко і доступно розповіла про те, як проходить процес проходження справи за правилами ЄСПЛ: від заповнення формуляру до винесення рішення.
Скільки годин людина не присвячувала б дослідженню і вивченню, наприклад, нормативно-правових актів, це знання не дасть успішного результату без вміння пояснити отриману інформацію простою мовою, без обізнаності в адвокації тих чи інших ідей та без людиноорієнтованого підходу у всьому. Щиро вірю, що ефективне поєднання софт і гард скілів є суперсилою:)
Це можливість вчитися будь-де: в Україні, за кордоном, в потягу і на прогулянці. А також це значно економить час, бо не потрібно скасовувати всі плани на день, щоб відвідати подію.
Експериза і доступність. ЮрФем — це спільнота ерудованих жінок-експерток, кожне слово яких підкріплюється десятком аргументів. А ще це можливість послухати із перших вуст видатних експерток із міжнародного права, фахівчинь із МКС, ООН та інших структур.
Кожен продукт ЮрФем продуманий до найменших деталей, тож у якості можна бути впевненими.
Концентрація уваги, планування і нотатник. Мені важливо у календарі виділяти час на самоосвіту — тоді я можу присвятити свою увагу лише одному продукту навчання і взяти з нього максимум. Також (що я підгледіла в Катерини Шуневич😂) корисно письмово нотувати почуту інформацію у блокнот, який завжди буде з вами, щоб мати змогу пригадати основні моменти навчання.
координаторка програм комунікаційного відділу ЮрФем
Робота з людьми, які постраждали від будь-якого виду насильства, має свої особливості, тому важливо аби юристи ставились з розумінням та повагою до потерпілих та використовували саме ті підходи, які будуть гендерно-чутливі.
Так, я дуже хвилювалась, що мала недостатню експертизу у цій сфері і всі інші учасники все знають. Але з часом я зрозуміла, що всі тренінги спрямовані на те, щоб покращити ваші знання і не потрібно соромитись, якщо не знаєш якихось речей.
Багато тренінгів/навчальних програм спрямовані на “хардову” частину, а софт скіли часто сприймаються як те, що уже людина має від народження або набула внаслідок свого специфічного життєвого досвіду, але насправді це можливо й потрібно тренувати, адже інколи вони можуть зіграти вирішальну роль у роботі.
Це перш за все зручно та доступно, що дає змогу охопити більшу кількість людей.
Я вважаю, що ЮрФем несе в суспільство правильні меседжі, які допомагають не лише стати йому (суспільству) більш інформованим щодо теми дискримінації/захисту прав жінок, а й робить його більш здоровим, усвідомленим та безпечним для всіх.
Щира цікавість та бажання покращувати свою експертизу.
Консультантка лінії правової допомоги «Юрфем: підтримка», юристка, магістриня юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка. Здійснює громадську діяльність у сфері захисту прав жінок. Авторка низки публікацій, які стосуються проблематики гендерно зумовленого насильства. Випускниця Літньої школи ЮрФем. Учасниця програми стажування від ЮрФем.
На мою думку, гендерно-чутлива освіта є дуже важливою, адже завдяки їй ми можемо подолати усталені стереотипи в суспільстві. Нашим навчальним закладам варто будувати гендерно-чутливий освітній процес, щоб майбутні юристи та юристки розуміли, що дискримінація та стереотипи щодо ролі жінки та чоловіка неприпустимі у сучасному суспільстві. Лише так ми зможемо досягти гендерно-чутливої правничої спільноти.
Так, звичайно. Свій перший тренінг, який я відвідала з теми захисту прав жінок, проводила Христина Кіт. Стосувався він питань дискримінації жінок та чоловіків у трудовому законодавстві. На той час я лише почала цікавитись гендерною тематикою. Памʼятаю ту запеклу дискусію, коли Христина з таким вогнем в очах намагалась донести до студентів та студенток про стереотипи щодо ролі жінок та чоловіків, які ще досі існують. Після цього тренінгу я зрозуміла, що хочу пов’язати своє життя із захистом прав жінок.
Теоретичні знання необхідні для юристки чи юриста, але однією із запорук успішності є вміння працювати із людьми. Soft skills – це необхідна складова росту професійності та розвитку карʼєри юриста(ки). Адже, їх робота повʼязана з безпосередньою комунікацією. Щоб надати кваліфіковану допомогу, потрібно налагодити контакт з особою.
Неформальна освіта дає можливість розвиватись у різних сферах та покращувати навички. Завдяки дистанційній формі можна здобувати знання незалежно від місця, часу та інших умов. Все це зумовлює зручність та доступність для всіх охочих отримати нові знання.
«ЮрФем» будує гендерно-чутливе суспільство, об’єднує юристок всієї країни задля спільної мети. Це суперсила «ЮрФем».
Завжди прагнути до самовдосконалення – це те, що я роблю кожного дня. Тільки наполеглива праця, толерантність, чіткість та пунктуальність допоможуть самореалізуватись. Тому, закликаю усіх ставити перед собою цілі та впевнено їх досягати.
Вивчала міжнародне право у Хмельницькому університеті управління та права ім. Леоніда Юзькова (бакалаврат). Брала участь у міжнародних судових змаганнях The Central and Eastern Europe Moot Competition (2023). Експертка в Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти. Випускниця IV Літньої школи ЮрФем.
Гендерна чутливість повинна супроводжувати кожен рівень освіти. Однак, звісно, важливо не применшувати значення гендерно-чутливої освіти для правничої спільноти, адже ані дискримінаційні положення законів, ані рішення суддів всупереч інтересам потерпілої від сексуального насильства, не з’являються безпричинно.
Це був курс на Coursera, присвячений усім проявам дискримінації та насильства, з якими жінки з різних країн світу зіштовхуються протягом життя. Вбивства честі, сексуальне рабство, відсутність доступу до контрацепції, гендерний розрив в оплаті праці, насильство, зокрема, вчинене під час збройних конфліктів та ще багато інших речей, про які до опанування курсу я або зовсім не мала уявлення, або мала погане уявлення. Я вирішила зареєструватись на цей курс з цікавості, не очікуючи, що це дасть мені поштовх до подальшого вивчення теми захисту прав жінок.
Якими б довершеними не були професійні навички (hard skills), шлях до їх вдалого застосування часто залежить від навичок взаємодії з іншими людьми. Зрештою, ефективна робота в команді безпосередньо залежить від “м’яких навичок”.
Як на мене, дистанційна неформальна освіта дарує можливість, по-перше, обирати конкретно те, що хочеться вивчати, а, по-друге, навчанням можна займатись тоді, коли мені це зручно. Тобто немає обмежень в межах того, що та коли саме вивчати.
В професійності. Про яку би активність чи діяльність не йшла мова, це все обов’язково буде супроводжуватись фаховістю та якістю.
Основне – це мій інтерес до теми, а найбільше натхнення та мотивації до навчання я маю вранці, до того як почнеться щоденна рутина:)