JurFem Osvita

*Захід проводиться за підтримки проєкту ООН Жінки “Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні”, що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики. Генеральний радіопартнер – Радіо Культура.

Відтворити відео

Безкоштовно

Артем Крикун-Труш – менеджер у практиці White-Collar Crime адвокатського об'єднання «PwC Legal» в Україні. Має понад 11 років досвіду у розслідуваннях, кримінальному праві та захисті бізнесу.

Сьогодні стає відомо про дедалі більше нових випадків сексуального насильства, які вчиняють російські військовослужбовці щодо жінок, дітей, чоловіків та навіть людей похилого віку. Сексуальне насильство використовується як “зброя” війни.

Розібрали:

  • Поняття та кваліфікацію сексуального насильства як воєнного злочину;

  • Норми міжнародного та національного права, що закріплюють заборону сексуального насильства під час збройного конфлікту;

  • Написання заяви: обґрунтування, покликання на міжнародне гуманітарне право, підслідність; Практичні аспекти подання заяви та кроки опісля.