JurFem Osvita

*Захід проводиться за підтримки проєкту ООН Жінки “Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні”, що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики. Генеральний радіопартнер – Радіо Культура.

Українською мовою

Відтворити відео

English language

Відтворити відео
Сорая Брікчі-Лауччі — юридична координаторка та керівниця юридичного підрозділу Відділу з питань участі потерпілих і відшкодування шкоди МКС з грудня 2011 року, має 22-річний досвід як адвокатка, працювала помічницею юриста в МКТР, консультанткою з міжнародного гуманітарного права Міжнародного комітету Червоного Хреста у Сьєрра-Леоне, юридичною спеціалісткою/керівницею команди в палатах МКТЮ.
Доктор Філіп Амбах — керівник Відділу з питань участі потерпілих і відшкодування шкоди МКС. Раніше він понад шість років працював спеціальним помічником президента МКС, до того працював у МКТЮ та МКТР радником з правових питань в Апеляційній палаті та Секретаріаті. Доктор Амбах має ступінь доктора філософії в міжнародному кримінальному праві Вільного університету Берліна та був прийнятий на посаду прокурора в регіональній прокуратурі в Кельні, Німеччина.
Попередній
Далі

Частиною процесу досягнення правосуддя у справах сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (СНПК), є забезпечення отримання належного відшкодування для потерпілих — репарацій. Одним із механізмів досягнення правосуддя є розгляд справ щодо СНПК у Міжнародному кримінальному суді (МКС). У структурі МКС діє Відділ з питань участі потерпілих і відшкодування шкоди (Victims Participation and Reparations Section – VPRS), який в тому числі займається питанням відшкодувань.

  • як працює VPRS у МКС;

 

  • яким чином організований механізм репарацій в МКС;

 

  • як претендувати на репарації, якщо справа розглядається в МКС.

Залишіть свій відгук!

Цей сайт захищений reCAPTCHA та Google Privacy Policy із застосуванням Terms of Service.