Корпоративне навчання

Навчання для колективів бізнесу, громадських організацій чи органів публічної влади з тем недискримінації та гендерної рівності

 «Права людини починаються з дуже невеликих місць, зовсім близько від дому. Ці місця такі маленькі, що їх не знайти на жодній мапі світу. Але ці місця — цілий світ для окремої людини: будинок, де вона живе, школа чи коледж, де навчається, завод, ферма або офіс, де вона працює… Це ті місця, де кожен чоловік, кожна жінка і кожна дитина домагаються рівного для всіх правосуддя, рівних можливостей, поваги та гідності без дискримінації. Якщо ці права не матимуть значення там, то вони навряд чи матимуть значення деінде…» 

– Елеонора Рузвельт, Фрагмент промови до десятої річниці прийняття Загальної декларації прав людини. 27 березня 1958 р., Організація Об’єднаних Націй, Нью-Йорк.

Соціальна позиція

Фундаментальною для створення такого світу у колективі є взаємна повага, дотримання гендерної рівності й толерантності. 

Колективне навчання з тем недискримінації й протидії будь-яким формам насильства є початком закладення такого фундаменту.

Якщо Ваша діяльність полягає у роботі із людьми та для людей, тоді скористайтесь нагодою використати силу свого впливу і продемонструвати свою соціальну позицію у питаннях дотримання прав людини, рівності та різноманіття.

Обізнаність

 Ми прагнемо підвищити обізнаність колективу з тем:

 гендерної дискримінації

 протидії сексизму

 протидії сексуальним домаганням

 протидії домашньому насильству тощо

Обізнаність

Корпоративна культура

Ми хочемо сприяти створенню корпоративної культури, де кожний і кожна свідомі щодо цих питань і розуміють власну відповідальність.

Нерівність та насильство змушують почуватись у небезпеці, створюють дискомфорт та вороже середовище, у якому неможливо якісно працювати та розвиватись. Першим кроком у запобіганні може стати спеціалізоване навчання для колективу, яке допоможе розпізнавати, реагувати й захищати.

Для чого

для об’єднання команди у розумінні питань прав людини та гендерної дискримінації

створення корпоративної атмосфери безпеки й поваги до кожного і кожної

покращення ефективності роботи у колективі, де всі поокремо відчувають свою цінність

створення позитивного праволюдинного іміджу для своєї діяльності

усвідомлення своєї соціальної позиції

аби йти нога в ногу із викликами, пов’язаними із правами людини сьогодні

Для кого

Бізнес

Громадські організації

Державні інституції

Міжнародні установи та фонди

Навчання передбачає

виклад теоретичного матеріалу з прикладами та групові інтерактиви, в тому числі вправи, опитування, дискусії, моделювання ситуацій тощо з тем:

Розуміння важливості та актуальності тем недискримінації, гендерної рівності, протидії гендерно-зумовленому насильству;

Поняття та види дискримінації за ознакою статі;

Що таке «сексизм» і чому важливо викорінювати будь-які його прояви;

Як ідентифікувати сексизм та не керуватись стереотипами у своїй діяльності, випуску продукції чи реклами;

Що таке «харасмент» та яким буває;

Ідентифікація та попередження сексуальних домагань на робочому місці;

Де межа між компліментом та насильством;

Що робити і як реагувати, якщо Ви постраждали від/ стали свідком сексуальних домагань;

Що може бути доказами;

Якими повинні бути дії керівництва;

Яку відповідальність за дискримінацію, сексизм та сексуальні домагання передбачає національне законодавство;

Як комунікувати «гендерно-чутливо» та чому це важливо;

*Ми радо створимо індивідуальну програму навчання під конкретний запит, яка якнайкраще відображатиме запити вашого колективу.

Види навчальних програм

Інтенсивний 1-3 денний тренінг з усіх напрямків

2-3-х годинний семінар з окремо обраних тем

Короткі лекції на окремо обрані теми

Формати навчання

У вашому офісі, де працює команда (радо відвідаємо будь-яку локацію, комфортну для Вас)

Дистанційно (онлайн – тренінги).

А що після навчання?

Внутрішні політики та механізми роботи будь-якої установи чи організації є запорукою ефективної, прозорої та безпечної роботи. Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» може розробити гендерні політики та політики з питань недискримінації, запобігання насильству та домагань, інклюзивності та забезпечення рівності для Вашого колективу.

Політика розробляється з врахуванням потреб та спроможності кожної окремої структури, тому цей процес займає кілька місяців, адже спочатку ми вивчаємо документи, наявну ситуацію, а тоді пропонуємо своє бачення майбутнього документу, адже головне його завдання – бути прикладним та робочим.

Як отримати послугу корпоративного навчання?

Заповнюйте форму та очікуйте нашого повідомлення!

Цей сайт захищений reCAPTCHA та Google Privacy Policy із застосуванням Terms of Service.

HIAS Ukraine (NGO)

Галина Єгорова

Фахівчиня з питань захисту від гендерного насилля

Хочу висловити величезну подяку Світлані Михайлишин і Вікторії Карпа за тренінги, які вони провели для співробітників організації ХАЙАС в Україні! Тренінги були дуже інформативними і корисними для нас у нашій роботі. З нетерпінням знову чекаємо зустрічей з цими фахівчинями!

ALCOR (an international recruitment service)

Юлія Бондаренко

Internal communications manager in Alcor

Хочу сказати, що співпраця була дуже приємною від самого початку: оперативна, чітка, але водночас дуже людяна і приємна комунікація з Вікторією. Дуже швидко і легко підібрали тему лекції, базуючись на наших запитах. 

Ярина підготувала справді цікаву презентацію, всі колеги були вражені і їм сподобалося. Бо не тільки візуально цікава презентація та інформація у ній, але й спікерські навички Ярини є дуже класними. 

Ми завжди проводимо опитування серед колег після подібних лекцій, аби колеги могли оцінити лектора і контент. Цього разу колеги оцінили і Ярину, і контент на 9 з 10 балів. Це чудова оцінка) 

Тому дякую за співпрацю, впевнена, що ми ще зустрінемося!

Міжнародна організація з міграції

Поліна Ткаченко

Молодша асистентка з питань захисту МОМ

Програма з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні щиро дякує спеціалісткам ЮрФем за плідну, позитивну та продуктивну співпрацю. Ми раді поділитися нашими враженнями і виразити глибоку вдячність за експертність Світлани, Ірини та Анастасії у проведенні модулів з толерантності та гендерної рівності для молодих людей в рамках Молодіжної літньої школи МОМ «Разом до успіху».

З першого дня нашої співпраці представниці ЮрФем виявились дуже професійними та компетентними партнерками. Вони виявили глибоке розуміння наших потреб та завдань і докладали всі зусилля.

Найважливішим аспектом цієї співпраці для нас була ефективність та результативність. Тренерки завжди виявляли ініціативу та готовність взяти участь в проведенні модулів на Літніх школах МОМ.

Увесь процес співпраці був приємним і легким завдяки відмінній комунікації та взаємному розумінню. Ми впевнені, що ця співпраця була важливим фактором у наших успіхах, і ми раді рекомендувати організацію ЮрФем як надійного та досвідченого партнера.

Дякуємо вам за відмінну співпрацю та результати. Ви справжні професіоналки, і ми дуже цінуємо ваші зусилля та вклад у наш проєкт.

HIAS Ukraine (NGO)

Любов Савченко

Фахівчиня з ГЗН HIAS Ukraine

Професійно проведений тренінг. Цікаві та необхідні знання. Дякую!

HIAS Ukraine (NGO)

Yevheniia Dzekun

GBV Associate HIAS Ukraine

I am sincerely grateful for the training. It made a great impact on my team. The training was presented in depth and the topics were exhaustively explained.

ГО “КРИМ СОС”

Дарʼя Пильо

Представниця ГО "КримСОС"

Експертки “ЮрФем” долучились до серії вебінарів, які стосувались тематики протидії та попередження гендерно-зумовленого насильства, юридичних аспектів, ідентифікації та наданню допомоги постраждалим. Два вебінари були проведені досить ґрунтовно, якісно та фахово. Кожне питання від учасників до спікерок – розширювало тематику знань та навичок у цій темі. Окрім якісних знань та інформації, спікерки поділились візуальними матеріалами. Щиро дякуємо за долучення до діяльності нашої організації.

ELSA Lviv

Максим Костюк

Президент ELSA Lviv 2023

ELSA Lviv офіційно співпрацює з ГО “Асоціація жінок-юристок “ЮрФем” вже майже цілий рік. Ця співпраця є надзвичайно ефективною та приємною, оскільки членкині ЮрФем є істинними спеціалістками у своїй справі.

Найбільш недавнім, але точно не останнім нашим спільним проектом були І Регіональні правові дебати на тему гендерної дискримінації, які відбулися 30 вересня на юридичному факультеті Львівського національного університету.

Асоціація ЮрФем доклала неймовірних зусиль до проведення цього заходу, зокрема розробивши надзвичайно цікаві фабули. Усі присутні на змаганнях насолоджувалися тим, як учасниці старалися доводити абсолютно протилежні позиції за заданими ситуаціями.

Крім того, хочемо подякувати неймовірним суддям – членкиням ЮрФем, які здійснювали справедливу оцінку виступів учасниць. Дякуємо за суддівство Марті Змислій, Дар’ї Росохаті і Світлані Михайлишин.

Окрім того, ГО “ЮрФем” забезпечила усіх учасниць чудовими подарунками, зокрема стікерпаками та унікальною книгою «Фемінізм у праві» Енн Скейлз, що була перекладена і надрукована за ініціативи Асоціації жінок-юристок України. Переможниці дебатів, в свою чергу, отримали надзвичайно приємний та цінний приз, за який ми дуже вдячні Асоціації.

Юрфем вже вкотре допомагає нам провести незабутній і повчальний захід, який залишив море приємних емоцій у всіх учасниць та організаторів. З нетерпінням чекаємо нових спільних заходів! ✨

HIAS Ukraine (NGO)

GBV Associate team HIAS Ukraine

Anna

JurFem provided us with a lot of interesting and useful information from the perspective of lawyers. They told us about the legal aspects of gender-based violence and what laws and regulations govern this issue in Ukraine.

I am grateful that we were provided with a lot of useful information and knowledge on gender-based violence and protection of GBV survivors. It was incredibly valuable information for our work and raising awareness and skills in the field of social work.

ELSA Lviv

Ольга Доля

President of ELSA Lviv 2022/2023

ЮрФем – це обʼєднання надзвичайно розумних і приємних в спілкуванні людей, які є висококваліфікованими спікерами у різних галузях права. 

З 19 листопада, коли ми підписали меморандум співпраці, представниці ЮрФем неодноразово відвідували наші заходи у ролі спікерів. 

Членкині Юрфем завжди швидко відповідають та із задоволенням беруть участь в наших заходах. Під час заходів ми мали змогу послухати дійсно цікаві розповіді щодо кожної з тем. 

Співпраця з Юрфем приносить лише задоволення! Ми точно можемо сказати, що ще не один захід буде організований разом з Юрфем!

ГО “Жіноча Ліга”

Лілія Антонюк

виконавча директорка ГО “Жіноча Ліга”

У квітні 2023, ГО “Жіноча Ліга” у співпраці з з ГО “Дівчата” та ГО “Асоціація жінок-юристок “ЮрФем” за сприяння ініціативи “Посли європейської молоді” в Україні реалізували проєкт “Відверта розмова про здорові стосунки та любов до себе 2.0”. Метою проєкту було допомогти дівчатам та жінкам розібратись у тому, яким чином розрізняти “здорові” та “нездорові” стосунки, а також як визначати та реагувати на різноманітні прояви насильства в стосунках. 

Представницями ГО ”ЮрФем”, що взяли участь у проєкті, стали Світлана Михайлишин, юристка, спеціалістка центру “ЮрФем: освіта” та Анастасія Слободяник, очільниця студентського крила ГО “ЮрФем”. Зокрема, вони розповіли учасницями проєкту про те, що таке сексизм, сексуальні домагання, і куди звертатися, якщо зазнали таких явищ. 

Від імені ГО “Жіноча Ліга” висловлюємо слова вдячності Світлані та Анастасії за експертну підтримку проєкту. Експертки підготувати якісний та наповнений презентаційний матеріал, що містив вичерпну інформацію та практичні поради щодо тематики проєкту, поділились практичними кейсами та надали відповідь на усі питання, які турбували учасниць зустрічей, а також проявили високий рівень професійності та емпатичності в комунікації.

Ми з нетерпінням очікуємо на співпрацю в майбутньому та завжди відкриті для нових партнерств!