Вебінари


Вебінар – коротка онлайн-подія, що дає змогу навчатись з будь-якої точки Землі, як в режимі реального часу, так і переглядаючи запис.

Зручність

Формат вебінару розширює освітні горизонти. Конспектуйте, зупиняйте, перемотуйте або залишайте питання спікеру/ці в режимі реального часу з будь-якого місця.

Автономність

Ефективність вебінару виходить за рамки інтерактивності. Ми знаємо, як багато листів to do у Вашому планері. Знаємо, як Календар щомиті надсилає Вам сповіщення про зустріч. Центр “ЮрФем: освіта” працює, аби навчання було можливістю та означало для Вас свободу. Серед 24 годин в добі присвячуйте одну онлайн-заходу, і отримуйте вичерпну структуровану інформацію на цікаву для Вас тему.

Винятковість

Експерти та експертки дбають, аби кожна подія, яку ви відвідали - стала для вас унікально-плідною. Реальні кейси, судова практика, міжнародний досвід, інноваційні рішення проблеми та погляд крізь гендерно-чутливу оптику - приготуйте нотатник, щоб записати те, що надалі стане вашою конкурентною перевагою або відкриє шлях до розв’язання проблеми.

Ми популяризуємо культуру власної мотивації до навчання. Генеруємо модернізовані навчальні рішення, які надихнуть на самостійну освіту та зміцнення своїх професійних навичок. Мережуємо правову спільноту фахових спеціалістів/ок, які вдосконалюються для захисту рівності й справедливості.

Підбірки вебінарів

В межах серії поговоримо про сексуальне насильство як воєнний злочин, як злочин геноциду, докази СНПК та шляхи допомоги потерпілим, про їх безпеку та право на приватність.
Дивитись
Під час лекцій розкриємо поняття, форми СНПК, попередження та покарання за нього в Україні, а також особливості документування та розслідування.
Дивитись
В межах цієї серії ми прагнемо всебічно розкрити тему злочинів під час війни і відповісти на всі питання, що виникають у зв’язку із болючим сьогоденням.
Дивитись
Серія вебінарів, під час яких розкриваємо найактуальніші правові питання. що виникають в умовах війни
Дивитись

Інші вебінари